משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח - עקב המצב יתכנו עיכובים במשלוחים

הקורס מיועד למאפרות שסיימו את קורס האיפור ורוצות להרחיב את תיק העבודות שלהן ולקבל כלים, ידע והכוונה אשר יפתחו להן דלתות להשתלבות בתעשיית הביוטי.

בסיום הקורס כל בוגרת יוצאת עם תיק עבודות עשיר, המראה את המגוון בתחום האיפור, השיער והסטיילינג, בניית קונספט וחיבור כל החלקים ללוק שלם ומרהיב.

במהלך הקורס התלמידות נחשפות לסטייליסטים מובילים שילמדו על החיבור בין איפור, שיער ולבוש , ילמדו טכניקות איפור מתקדמות ומותאמות לעבודה על סטים כגון אייר בראש ועוד.

ילמדו שיטות לעיצוב שיער מהיר ופשוט שיקנה לאיפור מסגרת מקצועית ונכונה ,יתרגלו עבודה על סט צילום בסטודיו ובהפקות שטח, עבודה לבד ובצוותים, ויסגלו הבנה של תאורה וההשפעה על נראות האיפור והלוק הכללי ועוד..

 

הקורס בנוי מ21 שיעורים, מתוכם 8 הפקות עם מודליסטיות שאנו מספקים וצלם מקצועי, כל הפקה מלווה בשיעור הכנה להפקה ובניית קונספט ליצירת לוק מקורי וחדשני.

בכל הפקה אנו מתמקדים בסגנון איפור שונה , החל מאיפור ביוטי נקי, דרך איפור כלות ועד איפור אוונגארד.

 

התלמידות נדרשות בקורס לבצע את כל השלבים ליצירת הלוק בכל הפקה- איפור, שיער וסטיילינג וכך לתרגל את כל היכולות שלהן ולהביאן לרמה גבוהה יותר שתאפשר להפיק חומרים שיווקיים למדיה חברתית מבלי להסתמך על גורמים נוספים מבלי להתפשר על התוצאה

(מהווה גם חיסכון כלכלי משמעותי למאפרת בתחילת דרכה).

בסיום הקורס התלמידות מקבלות מגוון תמונות מעובדות ומוכנות לפרסום במדיה החברתית מעבר לחומרי הגלם.

את הקורס מלווים טובי המנטורים בתעשייה, כולם בעלי נסיון רב בהפקות, צילומים, עבודה מול סלבס ולקוחות גדולים בארץ ובחו"ל. 

 

הקבלה לקורס מותנית באודישן לבחינת הרמה המקצועית וראיון אישי. 

מלגות לימודים בגובה של עד 50% מימון לנרשמות באתר

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תודה!

יועץ לימודים יחזור אלייך בהקדם.