סדנאות איפור אישיות, איפור אירוע

בין אם את מתאפרת כל בוקר ובין אם את פשוט רוצה לדעת מה לעשות בימים בהם בא לך להרגיש מיוחדת. חברי צוות איל מקיאג', שמחים להציע לך מגוון סדנאות ושירותי איפור מקצועיים בסניפי הרשת. אנו מאמינים שידע מעורר השראה ושלכל אשה כדאי ורצוי שיהיו את הכלים הנכונים למיצוי הפוטנציאל שבה, כדי שתוכל להתחדש ולהרגיש טוב. לאיל מקיאג' 26 חנויות מוצרי איפור הפזורות ברחבי הארץ, מה שמאפשר הגעה נוחה, שירות אישי נעים ותוצאות מעולות.

לתיאום סדנת איפור אישית, התקשרי לטלפון: 1-700-700-345,  או פני אלינו>>

סדנת איפור בסיס

סדנת איפור בסיס

בחירת בסיס האיפור היפה והנכון ביותר עבורך, בחירת מוצרי הטיפוח הנכונים לאיפור טוב ולא מורגש. בחירת סוג המייק-אפ המתאים לך ביותר מבחינת הגוון, המרקם והמרכיבים והנחת התשתית לאיפור טבעי.


אורך הסדנה: 30-40 דקות. 199 ₪.

ללמוד וליהנות

ללמוד וליהנות

איפור וחניכה צמודה עם מאפרת מקצועית. בחירת האיפור היפה והנכון ביותר עבורך, שמתאים לאופייך ולצרכייך. התנסות מעשית, בליווי הדרכה ותיקונים, בכדי שתוכלי לאפר את עצמך בקלות ובזמן קצר.


אורך הסדנה: שעתיים. 298 ₪.

סדנת שלוש השעות

סדנת שלוש השעות

בחירת האיפור היפה והנכון ביותר עבורך, שמתאים לאופייך ולצרכייך. הדרכה צמודה של מאפרת מקצועית ואיפור עצמי שלב אחרי שלב תוך ליווי צמוד, תיקונים, הסברים, כתיבה ווידוא הבנה.


אורך הסדנה: שלוש שעות. 390 ₪.

2X4

2X4

סדנה בת ארבעה מפגשים העוסקת באיפור בסיס ואיפור עיניים מקצועי. בין הטכניקות הנלמדות: איפור מעושן, הצללות, נצנצים, לכסון, מראה חתולי, הרמת עיניים ועוד.


אורך הסדנה: ארבעה מפגשים בני שעתיים. 1000 ₪.

איפור לאירועים

איפור לאירועים

איפור איכותי, נוצץ ומקצועי בדגש על יחס אישי, סבלנות והתאמה אישית. מתאים לאירועים שונים ומגוונים ולמלוות הכלה והחתן (אמהות, אחיות, חברות וכו').


מחיר: 290 ₪.

איפור כלות

איפור כלות

איפור מקצועי, נוצץ ויוקרתי שמבטיח שתיראי במיטבך בערב החשוב. אנו נדאג שהאיפור יהיה עמיד ואיכותי ושיצטלם מעולה. האיפור כולל איפור ניסיון שמקוזז מתעריף האיפור הסופי.


מחיר: 490 ₪. איפור ניסיון: 109 ₪.

סדנת איפור מינרלי

סדנת איפור מינרלי

איפור על טהרת המוצרים המינרליים שלנו. איפור מינרלי מבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד ויכול להתאים לנשים עם רגישויות בעור או לכאלו שמעוניינות באיפור קליל וטבעי יותר.אורך הסדנה: שעה.

סדנה קבוצתית

סדנה קבוצתית

שבירת שגרה בעבודה, השתלמות, פגישת חברות, מסיבת רווקות, יום כיף עם בנות המשפחה או כל סיבה אחרת להעשרה. אתן באות, אנחנו מאפרות, מדגימות ומסבירות.אורך הסדנה: בתיאום מראש.