מסיבת עשורים

מראות סוף השנה האזרחית של איל מקיאג' מפגישים את הדיסקו הנוצץ של הסבנטיז עם הדרמטיות האפלה של האייטיז

בן רביבו 21/12/10

מראות סוף השנה האזרחית של איל מקיאג', מפגישים בין שני עשורים דומיננטיים ורלוונטיים בעולם האופנה- הסבנטיז והאייטיז. שנות השבעים העליזות, שחוזרות להיות רלוונטיות בקיץ הקרוב, מתקשרות לתקופת הדיסקו, הפאייטים, האפרו והשמחה הכללית באוויר, ובאיפור להברקות, נצנצים, צלליות מבריקות, כסף וזהב. את האייטיז אפיינו מראות הרבה יותר אפלים ודרמטיים שעשו שימוש בצבעים כהים, תספורות אוונגרדיות, איפור כבד וזוויות חדות.

סוף השנה האזרחית, הוא תחילת השנה בעולם האופנה, והמראות שיצרנו משלבים גם הם, בין סוף תקופה להתחלה חדשה. הדרמטיות של שנות ה-80 ממנה אנו מתקשים להיפרד, פוגשת את השמחה והמסיבתיות של שנות ה-70, שכאמור, הולך להיות העשור הדומיננטי באופנה ובאיפור בקיץ הקרוב. התסרוקת האסופה בשיער מושכת לכיוון האוונגרד של האייטיז, עם קריצה לאפרו של הסבנטיז (נפח) והאיפור משלב בין אלמנטים מנצנצים וצבעוניים ובין הדגשות כהות ודרמטיות. הגבות עובו בסגנון שנות ה-80, בעזרת אייליינר ג'ל, שהונח גם על השפתיים.

אירועי סוף השנה האזרחית, מתקשרים לעושר ויוקרה שמתבטאים במסיבות נוצצות וחגיגות גדולות, ולכן בחרנו לשלב באיפור אבני סברובסקי שהודבקו בחלק החיצוני של הפנים ומשדרות חגיגיות ויוקרה גם כן. אז כשאתן מתאפרות למסיבה הנוצצת שלכן, הוסיפו טוויסט דרמטי למראה הדיסקו הזוהר.

מוצרים נבחרים למראה האדום

עיניים: צללית ורודה בגוון "bubblegum pink", צללית אדומה בגוון "makiage red", צללית סגול- חציל בגוון "absolute purple" (סגול חציל), צללית שחורה בגוון "black onyx", בצמוד לקו הריסים התחתון.
גבות, אייליינר, שפתיים: אייליינר ג'ל "black cherry"

מוצרים נבחרים למראה הכחול

עיניים: צללית חומה בגוון "clove" ומעליה עיפרון גליטר אייליינר בגוון "midnight". במרכז העליון והתחתון של העין- צללית בגוון "golden saffron" ומעליה צללית בגוון "gilt".
גבות, אייליינר, שפתיים: אייליינר ג'ל "chocolate mousse"


איפור, שיער וסטיילינג: בן רביבו
צילום: עופר מתיתיהו
דוגמניות: אסתי דיסקין, קסניה דוידובסקי

 

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed