יום עיון בהשראת תצוגות האופנה של "ויקטוריה סיקרט"

במכללת איל מקיאג', נערך יום עיון בהשראת האיפור בתצוגות האופנה של מותג ההלבשה התחתונה המצליח, "ויקטוריה סיקרט". ליום העיון הוזמנו בוגרות ותלמידות המכללה ונערכו בו הרצאות והדגמות מלוות בהסברים, על ידי מיטב המורים והמאפרים.

תצוגות האופנה והקטלוגים המושקעים של "ויקטוריה סיקרט" הפכו לשם דבר בתעשיית האופנה וזוכים לסיקור רב במדיה העולמית באופן תמידי. החברה מקפידה על כך שעל המסלול יצעדו טופ מודלס בלבד ומסרבת להיכנע לטרנד ה"דוגמסלבס".

מראה הדוגמניות בתצוגות ובקטלוגים מתאפיין בעור חלק, בוהק ושזוף ובמראה חושני, רטוב וסקסי. הלחיים סמוקות, השיער גולש וארוך במראה חם והרעיון הכללי הוא להיראות טבעית ולא מאופרת, כמו עצמך, אבל הרבה יותר חיונית, שופעת וזוהרת. רוצה ללמוד איך ליצור את המראה הזוהר של "ויקטוריה סיקרט"?


 

המשך קריאה

יום עיון בהשראת שבוע האופנה בפריס

יום עיון בהשראת שבוע האופנה בפריס והאיפור בתצוגות האופנה של מעצבי על דוגמת ז'אן פול גוטייה, כריסטיאן דיור ואלכסנדר מקווין. תצוגת האופנה של מעצב העל הצרפתי ז'אן פול גוטייה שנבחרה להדגמה ביום העיון, התאפיינה במוטיבים דתיים וקדושים. בתצוגה זו, לבשו כל הדוגמניות הילה מעל ראשן ופניהן נצבעו כפסלי טיח. הבגדים עוצבו בהשראת עבודות אמנות שנמצאו בכנסיות וצבעוניות הלבוש והאיפור הייתה בגווני כחול- מדונה ואפור עמום.

תצוגת האופנה מבית כריסטיאן דיור, נוצרה על ידי ג'ון גליאנו, מעצב הבית של דיור בעשר השנים האחרונות והוצגה בשבוע האופנה בפריס, 2007. התצוגה הייתה בהשראת האופרה המפורסמת "מדאם בטרפליי" וכללה מוטיבים יפניים כמו קימונו וחגורות אובי שעברו טרנספורמציה למראה ניו יורקי עכשווי. הצבעים היו חזקים וברורים (ורוד חזק, בורגונדי וסגול מלכותי) והדוגמניות אופרו בסגנון הגיישות היפניות. 

המשך קריאה
PagerResults   1 - 10   From   24