לקבלת פרטים על לימודים

ContactUs

אלן סוקולוב

"הקורס פותח את הראש לכיוונים אחרים ונותן המון השראה. הוא יכול לעשות את ההבדל בין מאפר ממוצע שיודע את העבודה ובין אישיות עם אמירה אמנותית עדכנית וסטייל".

מדיה פרו

Advance Pro הוא קורס חדש ומקיף במיוחד, הכולל תרגולים רבים והתנסות מעשית רלוונטית בתחומי איפור שונים. הקורס פותח במיוחד עבור המעוניינים לפתח קריירה משגשגת בתחום האיפור ולהעניק לעצמם את מירב הכלים להצלחה. 

קורס בכיר הכולל 22 מפגשים חווייתיים. חווית לימודים המשלבת בין לימודי אקדמיה לבין לימודים מעשיים ומיישמים – תוך מתן אלטרנטיבה לביטוי עצמי – באופן חווייתי, מאתגר ומעצים.

מיועד למאפרים נבחרים בלבד המעוניינים להעמיק את חווית העשייה בהפקות אופנה, כישות עצמאית וכאחד מתוך צוות האחראי על טוטל-לוק כולל סטיילינג, שיער, ארט בגדים וכמובן איפור.
ייחודו של הקורס בגיוס כל הידע והכישרון האישי והקבוצתי, בסיעור מוחות ופתיחות להשראות בשילוב כל התשוקה והיצירתיות לתוך מפגשים מרתקים השוזרים בתוכם אתגרים וחוויות מעצימות.

הכנה להפקה ויישומה בפועל ביחד עם יכולת אילתור ומתן פתרונות תוך כדי עשייה. הקשבה לקול הדמיון הפנימי והאישי, חיבור בין אופנה לאיפור, הצדעה לעבר וראיית העתיד, תרגול ופרקטיקה של לוקים מאתגרים ויישומם בפועל, איפור לטלוויזיה, קולנוע ופרסומות והכרות עם מושגים ומונחים מהתעשייה, בניית דמות להשלמת הקונספט, פעילות לקהילה מתוך העצמה נשית, שיווק וקד"מ במדיה, מבחן אישי מצולם, לוק א-לייק, פרוייקט גמר מצולם וצילומי סופקורס.

בוגרי הקורס יהיו מאפרים בכירים בעלי ידע נרחב הנחשב מאוד מוערך ומבוקש בעולם האיפור במובן הרחב והמקיף ביותר בתחום. 

הקורס מעודד "חשיבת איפור" אישית ועצמאית תוך השתלבות כאחד מתוך צוות מקצועי, ומאמין בשימור ובפיתוח סגנון פרטי.

 

השילוב בין מוסד לימודי, רשת חנויות מצליחות ומותג בין לאומי ותיק ומוביל, מבטיח לימודים מהנים ויסודיים ומאפשר לבוגרים המצטיינים אופציות תעסוקתיות שונות.