גליצי גלאם

גליצי גלוס מבית איל מקיאג' יוסיף ברק ונצנוץ לכל מראה איפור!

17/03/13

חובבות האיפור נחלקות בדרך כלל לשני ז'אנרים עיקריים: אלו האוהבות גלוסים ולא יכולות לוותר על משיחת גלוס בכל מראה איפור, לצד אלו הנרתעות מגלוסים משום שהן לא אוהבת את המרקם הדביק של רובם.

בין אם אתן משתייכות למחנה הראשון או השני, רוב הסיכויים שתאהבו את הגליצי גלוס מבית איל מקיאג'- מוצר שהפך תוך תקופה קצרה לקונצנזוס של ממש. הסיבות לכך ברורות: מדובר בגלוס בעל מרקם שאינו דביק ובעל הופעה מבריקה ונוצצת בעלת השתקפות קלה של פנינה. המוצר מכיל גליטרים עדינים ומבריקים.

אז מהו בעצם היתרון של הגליצי גלוס על פני כל גלוס אחר? ובכן, מדובר בתופעה שצריך לראות כדי להבין אותה, שהרי לא מדובר בהברקה שמקנה כל גלוס אחר, אלא באפקט יהלומים מרהיב שיכול להעניק עומק לכל שפתון "שטוח" ולמעשה לבנות את ההופעה באמצעות מריחה אחת.

באשר לעמידות, אין זה סוד שגלוסים מטבעם פחות עמידים ביחס לשפתונים. למרבה המזל, בשל המבנה הנגיש של הגליצי גלוס, ניתן לשאת אותו בתוך תיק האיפור ולבצע חידושים בשעת הצורך.

את הגליצי גלוס ניתן כאמור להניח מעל שפתונים- החיבור של הגליצי גלוס באחד הגוונים הנבחרים (קיימים שישה גוונים במבחר) יחד עם שפתון בצבע משלים ייצור כל פעם מראה ייחודי ומעניין לעין. בנוסף, את הגליצי גלוס ניתן להניח גם בנפרד, ללא שימוש בשפתון כבסיס. מדובר בפתרון מושלם לעונת האביב והקיץ, כשהמעלות מתחממות ואתן לא רוצות להעמיס בשכבות אלא להניח מוצר בקלילות ולצאת לדרך.

הירשמו ותיהנו מעדכונים והטבות

newsletter

RSS Feed