לקבלת פרטים על לימודים

ContactUs

אלן סוקולוב

"הקורס פותח את הראש לכיוונים אחרים ונותן המון השראה. הוא יכול לעשות את ההבדל בין מאפר ממוצע שיודע את העבודה ובין אישיות עם אמירה אמנותית עדכנית וסטייל".

המלצת סטודנטית

"כל נושא איפור התקופות ריתק אותי ונתן לי המון השראה ומקום ליצירה. להבין ולדעת איך הכוכבות הגדולות של המאה התאפרו... זה באמת היה וואו".
חן, בוגרת קורס מאסטר ביוטי
 

קורס איפור מאסטר פאשן

איפור מקצועי >> קורס איפור >> קורס איפור מאסטר פאשן

קורס הדגל של איל מקיאג' כולל 40 מפגשים חווייתיים ומכשיר את בוגריו להיות מאפרים מקצועיים בכירים. לקורס שתי מטרות עיקריות, האחת, להעמיק ולהרחיב את הידע באיפור ביוטי והשנייה, להתמחות באיפור אופנה במובן הרחב והיצירתי ביותר של המושג. הקורס משלב עבר עם הווה ועתיד ופותח צוהר לעולם שבו השמיים אינם הגבול, אלא יציאה למסע של דמיון, מעוף ותעוזה.

 

התמחויות אלו יכולות להוות קרש קפיצה משמעותי לבוגרים שיבחרו להפוך את האיפור למקצוע שממצה ומעשיר את האפשרויות הגלומות בו- מעבר לאיפור ביוטי (כלות ואירועים), מדובר באיפור אופנה, תצוגות ויכולות ביצוע ברמה אחרת.

 

איפור טבעי, מראה מעושן, מרתון איפור כלות, שימרים והברקות, עשורים ותקופות, איפור לצילומי סטילס ועוד. בעזרת הדרכתם וחניכתם הצמודה של מרצים מהשורה הראשונה, כיתות לימוד ייעודיות, הדגמות ואינספור תרגולים, היו בטוחים שבסוף הקורס יהיו לכם מלוא הטכניקות והכלים להשתלב בתחום ולבלוט.

 

בנוסף למקצועיות ולמחויבות לרמת לימודים גבוהה, חווית הלימודים במכללות איל מקיאג' נעימה ומעוררת השראה. הקורס מעודד "חשיבת איפור" עצמאית ומאמין בשימור ובפיתוח סגנון פרטי (ולא בדרך אחת ויחידה לאפר). השילוב בין מוסד לימודי, רשת חנויות מצליחות ומותג בין לאומי ותיק ומוביל, מבטיח לימודים מהנים ויסודיים ופותח עבור בוגרים מצטיינים אופציות לתעסוקה בחברה, כמאפרים, מדריכים ואף מורים.

 

צוות המרצים שלנו מורכב ממיטב המאפרים המקצועיים הפועלים בארץ (חלקם גם בעולם) והיחס אישי וחונך לאורך כל תהליך הלמידה. איל מקיאג' מחוברת באופן טבעי ותמידי להלך הרוח בעולם האופנה בארץ ובעולם וידועה באיכות ובטיב מוצריה.

 

40 שיעורים שבועיים.
הקורס מקנה שתי תעודות התמחות בינלאומיות: האחת באיפור יופי - ערב, כלות ואירועים והשנייה באיפור אופנה ותצוגות.


מעוניינת לשמוע עוד? בואי לפגישת ייעוץ במכללה >